Kilka słów o Lekkich Podróżach.pl

5 1 1 1 1 1 Rating 5.00
Redakcja Lekkich Podróży

 

Serwis Lekkie-Podróże.pl powstał wiosną 2015 roku jako próba zebrania wiedzy i doświadczeń związanych z odchudzaniem bagażu podręcznego. Przeglądając setki zagranicznych stron  zdaliśmy sobie sprawę, iż w polskim Internecie brakuje miejsca gdzie można podzielić się wiedzą na temat lekkich sprzętów. Istnieją wprawdzie fajne portale o wyposażeniu turystycznym jednak tematy dotyczące lekkich przedmiotów są na marginesie. 

Innym problemem dla Polaków jest kwestia dostępności lekkich sprzętów turystycznych. Te opisywane na zagranicznych forach często są niedostępne w naszych sklepach a przesyłka zza granicy jest albo niemożliwa albo nieopłacalna. Liczymy, iż działając jako społeczność będziemy mieli łatwiejszy dostęp do poszczególnych prouktów.

Naszym celem nie jest tworzenie kolejnego portalu i forum o podróżach czy sprzęcie outdoorowym. Chcemy stworzyć serwis gdzie tematem przewodnim jest lekki bagaż

Podkreślamy, że nie jesteśmy związani z żadnym sklepem, czy też producentem sprzętu. Produkty, które opisujemy i polecamy są naszym zdaniem warte Waszej uwagi, zaś wszelkie teksty i wyrażane opinie są wynikiem własnych doświadczeń.